• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 1

Shitet, Apartament 2+1, Vlore

Rr Dhimiter Konomi Vlorë
PËR SHITJE

80,000 €

Përshkrim

Shitet apartament i kompletuar ne Vlore , mbi Ujin e Ftohte. Me nje siperfaqe prej 82m2 , apartamenti organizohet ne sallon ndenje me ambientin e gatimit te perbashket, dy dhoma gjumi , tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne rruge te qete, mbi Ujin e Ftohte dhe me te gjitha fasilitetet prane. Ofron nje pamje drejt bregdetit dhe nje orientim te mire drejt Perendimit. Apartamenti shitet i investuar sic eshte ne foto. Per me shume informacion, mos hezitoni te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ393
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 2
  • Klikimet nga Website: 125

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: