SHITET APARTAMENT NE BLLOK

Bllok
PËR SHITJE

177,000 €

Përshkrim

Shitet apartament ne bllok.Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Ka nje hapesire totale prej 104.14m2.Eshte e organizuar ne: 2 dhoma gjumi, 2 zyra, 3 banjo, dhe 1 kuzhine/salle ngrenjeje. E shtruar me parket.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar;- Kuzhina e kompletuar me te gjitha paisjet; frigorifer, lavastovilje, etj.- 2 dhomat e gjumit, (secila me banjo), te kompletuara.- 2 zyrat me banjon e trete dhe ambjentet e tjera ndihmese.Aktualisht apartamenti eshte me qira per nje klinike, 2 dhomat e gjumit (secila me banjo) sherbejne si hoteleri per mjeket e huaj dhe 2 ambjente si zyra.Ndodhet ne zemer te bllokut.Per me shume informacion, na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: BLL405
  • Klikimet nga Website: 136

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: