• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 2
  • 166m2

Apartament 3 + 1 per Shitje

Stadiumi Qemal Stafa
PËR SHITJE

265,000 €

Përshkrim

Shitet apartamen me siperfaqe 166 m2 prane stadiumit "Air Albania".Apartamenti organizohet ne 3 dhoma gjumi, nje dhome ndenje, nje ambient gatimi, dy tualete dhe dy ballkone.Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te mira te Tiranes, shume prane parkut te liqenit dhe qendres se qytetit.Apartamenti pozicionohet ne katin e peste te nje pallati te mireadministruar dhe me te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese komode prane.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ406
  • Sip. e brendshme:166 m2
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 164

Komoditetet

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: