• Dhoma Gjumi: 1
  • Tualete: 1
  • 60m2

Apartamente 1 + 1 ne Shitje -

Laprakë - Dogana
PËR SHITJE

64,080 €

Përshkrim

Shiten apartamente 1+1 tek ish - sheshi "Shqiponja", me siperfaqe totale prej 71 m2Apartamentet jane te organizuar ne nje koridor i cili ben shperndarjen ne nje dhome ndenje te bashkuar me ambientin e ngrenjes, nje dhome gjumi dhe nje tualet.Gjithashtu apartamentet kane nje ballkon te perfshire.Kompleksi rezidencial ne te cilin ndodhen apartamentet eshte i sapo perfunduar, i ndertuar ne menyre cilesore dhe bashkekohore.Apartamentet ndodhen ne nje zone me levizshmeri te larte dhe prane autostrades.Apartamentet kane orientim Veri - Perendim.Cmimi per m2 eshte 900 Euro.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ409
  • Sip. e brendshme:60 m2
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 285

Komoditetet

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: