• Dhoma Gjumi: 1
  • 41m2

SHITET SHTEPI BASHKE ME TRUALL NE DUKAT VLORE

Orikum
PËR SHITJE

55,000 €

Përshkrim

Shitet shtepi nje kateshe bashk me truall ne Dukat te Vlores . Shtepia ndodhet 1.5 km para hyrjes se Llogaras dhe 1.5 km nga hyrja per ne dhermi .Mjaft e pershtatshme si shtepi pushimi .PER ME TEPER INFORMACIONE DHE DETAJE NA KONTAKTONI.

Informacion

  • Referenca: MAS413
  • Sip. e brendshme:41 m2
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 207

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: