• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2
  • 92m2

Apartament 2+1+2 ne shitje

Rruga e Dibrës - Shkolla Partizani
PËR SHITJE

127,000 €

Përshkrim

Shitet apartament prane gjimnazit "Partizani".Apartamenti ka siperfaqe totale 102 m2 dhe siperfaqe te brendshme 92 m2.Organizohet ne nje korridor shperndares, ambient ndenje se bashku me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati me ashensor dhe te mireadministruar.Ka nje orjentim te mire, jug - perendim me drite natyrale pergjate gjithe dites.Ndodhet ne nje zone te qete, me fasilitete te shumta prane dhe lehtesisht te aksesueshme.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ419
  • Sip. e brendshme:92 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 259

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: