• Dhoma Gjumi: 4
  • 619m2

VILE LUKSOZE PER SHITJE TEK VILAT GJERMANE

Qyteti Studenti - Vilat Amerikane
PËR SHITJE

1,100,000 €

Përshkrim

Vile luksoze per shitje tek vilat gjermane . Vila eshte me 3 kate ku kati i pare organizohet nga dhoma e ndenjes ,kuzhin dhe nje tualet .Ne katin e dyte ndodhen tre dhoma gjumi dy dhoma garderobe , dy tualete dhe verande.  .Kati i trete eshte i ndertuar ne formen e nje penthouse ku ndodhet nje dhome ndenje ,nje dhome gjumi  nje tualet, nje dhome hidromasazhi dhe nje verande te madhe . Ajo qe te terheq vemendjen me teper eshte oxhaku qe ben ngrohje totale katit te trete .Ne oborr ndodhet nje pishine ku mbizoteron nje qetesi apsolute.Oborri te ofron hapesire per barbeque dhe ndodhet nje tualet tjeter.Oborri ka deri ne  5-6 hapesira vend per parkim .Vlen per tu theksuar fakti qe asnje ndertese nuk e pengon diellin ne vile .PER ME SHUME INFORMACIONE DHE DETAJE KONTAKTONI.

Informacion

  • Referenca: MAS422
  • Sip. e brendshme:619 m2
  • Dhoma Gjumi: 4
  • Dhomë Ndenje: 2
  • Klikimet nga Website: 138

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: