• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 1

Apartament 2 + 1 - Bllok

Bllok
PËR QIRA

700 € /Muaj

Përshkrim

Jepet apartament me qira  2+1 ne Bllok, ne nje nga zonat me te mira te Tiranes.Apartamenti ndodhet ne katin e katert te banimit te nje pallati me ashensor, te mire administruar.Apartamenti ka siperfaqe 117 m2 dhe perbehet nga dy dhoma gjumi,nje sallon te madh,ballkon,dhe nje tualet.Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar ne Tirane,dhe ndodhet vetem pak minuta larg qendres.Jepet me Qira 600 Euro ne muaj,totalisht i mobiluar si ne foto.Per nje vizite ne prone ose me teper informacion, ju lutem na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ427
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 4
  • Klikimet nga Website: 123

Kontakto Agjentin