• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 4
  • 430m2

Vile 3 kateshe - Kompleksi Akacia , Mjullbathore

Zonë Rurale
PËR SHITJE

680,000 €

Përshkrim

Shitet vile moderne tek kompleksi Akacia ne MjullbathoreVila ka nje siperfaqe toke prej 560m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 430m2.Organizohet ne 3 kate te cilat jane te ndare perkatesisht ne kete forme : Kati 1 ofron nje sallon ; kuzhine ; ambient ngrenie ; studio ; tualet. Ne katin e 2 ndodhen dy dhoma gjumi me tualete personal, ku njeri prej tyre eshte i pajisur me vaske. Ne katin e 3 ndodhet nje dhome gjumi me tualet dhe nje dhome e madhe e cila ka sherbyer si palester. Vila eshte plotesisht e mobiluar , e pajisur me oxhak ne sallonin e ndenjes, sistem qendror ngrohje dhe ftohje, parket dhe punime druri pothuajse ne te gjithe vilen, gje e cila e ben teper elegant dhe klasik si arredim. Gjithashtu nje verande ne te cilen ndodhet ambient ngrenie dhe me kendin e oxhakut i cili sherben per gatim. Vila eshte e rrethuar nga gjelberim ne te gjithe anet e saj dhe eshte pjese e nje kompleksi te ri i cili ofron siguri 24h , i pajisur me roje ne nje zone teper te qete. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ442
  • Sip. e brendshme:430 m2
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 4
  • Dhomë Ndenje: 2
  • Klikimet nga Website: 156

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: