• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2

Apartament ne shitje te "rruga Durresit".

Rruga e Durrësit
PËR SHITJE

219,600 €

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 te "rruga e Durresit".Apartamenti eshte 122m2 ne total dhe ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.Ndertim i viteve te fundit, kati i 7-te i nje godine 8 kateshe me ashensor.Apartamenti organizohet nga nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe verande 45m2 .Zona ofron facilitete te shumta per nje jetese komode dhe akses te menjehershem ne cdo drejtim te Tiranes. Mundesi per blerje poste parkimi posht pallatit.Per me teper informacion ose vizite ne prone mund te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ459
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 7
  • Klikimet nga Website: 213
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: