• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2
  • 93m2

Apartament ne shitje 2+1+2 - Blv Zogu i Pare

Bulevardi Zogu I
PËR SHITJE

183,315 €

Përshkrim

Shitet apartament i tipologjise 2+1+2 me siperfaqe 111.1m2Apartamenti ndodhet tek Rr Papa Kristo Negovrami me orientim Veri - Perendim.Organizohet ne nje korridor qe ben shperndarjen ne sallon ndenje me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Godina ofron tre kate parkim nentoke, nje kat dedikuar totalisht ambjenteve te biznesit me hapsira lehtesisht  te aksesueshme dhe hyrje te vecuara nga hyrjet e banimit.Ndodhet ne zone shume te mire me te gjitha fasilitetet prane per nje jetese komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni

Informacion

  • Referenca: PAZ509
  • Sip. e brendshme:93 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 156

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: