Dy godina multifunksionale per qira - Kombinat, Vaqarr Tirane

Vaqarr, Tirane Rrethinë - Kombinat
PËR SHITJE

1,000,000 €

Përshkrim

Ofrohen per shitje dy godina multifunskionale (rezidenciale dhe ambienti biznesi), 4 dhe 6 - kateshe me nje siperfaqe totale prej 1160m2.Hapesirat qe shfrytezohen per banim, me konkretisht ato te pozicionuara ne katet 4, 5 dhe 6 (te godines 6-kateshe) jane te investuara (deri ne vleren 300.000 Euro).Godina 4 - kateshe eshte shfytezuar si Hotel por momentalisht eshte bosh duke u shfytezuar si magazine/showroom.Te dyja godinat jane te pajisura me ashensor si dhe ne katin e gjate te godines 6-kateshe ka pishine.Blerja e kesaj prone eshte nje mundesi shume e mire investimi, per te ngritur nje biznes hotelerie, fabrike, zyra, showroom-e, si dhe per te jetuar.Te dyja godinat jane te hipotekuara dhe disponohen certifikata pronesie.Per nje vizite ne prone apo cdo informacion tjeter mos hezitoni te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ514
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 331

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: