• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2
  • 96m2

DUPLEX ME QIRA TEK RRUGA FROSINA PLAKU

21 Dhjetori
PËR QIRA

750 € /Muaj

Përshkrim

Duplex me qira tek rruga Frosina Plaku .Ndodhet ne nje pallat te ri ne katin e 7.Ofrohet me nje mobilim bashkekohor i bere me arkitekt dhe vlen per tu theksuar fakti qe nuk eshte i dhene me qira me pare.Organizohet nga dy dhoma gjumi ,nje dhome ndenje dhe dy tualete .Ne cmim eshte i perfshire edhe nje post parkim .PER ME TEPER INFORMACIONE NA KONTAKTONI .

Informacion

  • Referenca: MAS515
  • Sip. e brendshme:96 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Lloji: Duplex
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 469

Kontakto Agjentin