• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2
  • 93m2

Apartament ne Shitje

Bulevardi Zhan Dark
PËR SHITJE

105,000 €

Përshkrim

Apartament per shitje 2 + 1 + 2 tualete tek Bulevardi "Zhan D'Ark",  perballe maternitetit "Koco Glozheni".Apartamenti ka nje siperfaqe prej 103 m2 nga te cilat 93 m2 jane te brendshme.Organizohet ne dhome ndenje + ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon.Ndodhet ne nje zone me frekuentim te larte, te qete dhe me te gjitha fasilitetet prane.Ka orientim Jug - Lindje, e cila i mundeson apartamentit drite natyrale per pjesen me te madhe te dites.Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni.  

Informacion

  • Referenca: PAZ525
  • Sip. e brendshme:93 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 443

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: