• Dhoma Gjumi: 2

APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK RRUGA E ELBASANIT

Rruga e Elbasanit
PËR QIRA

550 € /Muaj

Përshkrim

Apartament me qira tek rruga e elbasanit.Ndodhet ne nje pallati ekzistues ne katin e katert. Mbrapa Downtown1.Organizohet ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenjeje me dy divane qe hapen dhe behen krevate, nje kuzhine/zone ngrenjeje, nje tualet dhe dy ballkone.Ofrohet plotesisht e mobiluar me lavatrice, frigorifer, sobe, mikrovale, me te gjitha pajisjet per kuzhine.Ka depozite uji dhe ajer te kondicionuar. Ndodhet ne zone shume te mire, afer stacionit te autobuzit, furres bukes, bar, restorante, dyqane etj.Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: BLL549
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 266

Kontakto Agjentin