• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2

Apartament 2+1+2 ne shitje

Komuna e Parisit - Kristal Center
PËR SHITJE

169,000 €

Përshkrim

Shitet apartament tek Komuna e Parisit prane Kristal Center.Apartamenti ka siperfaqe 169 m2 dhe ndodhet ne kaatin e gjashte te nje pallati me ashensor.Apartamenti organizohet ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne nje dhome ndenje, ambient gatimi te vecuar, dhy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.Ndodhet ne nje zone me frekuentim te larte dhe me fasilitete te shumta prane.Zona eshte lehtesisht e aksesueshme nga nga te gjitha drejtimet dhe lidhet menjehere me unazen e madhe te Tiranes.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Informacion

 • Referenca: PAZ573
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 374

Komoditetet

 • Alarm
 • Fire Door
 • Air Conditioning
 • Lift
 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • Public Library
 • School

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: