• Dhoma Gjumi: 3
  • 180m2

VILE PER SHITJE NE QERRET

Qerret
PËR SHITJE

380,000 €

Përshkrim

Vile per shitje ne Qerret ne nje nga komplekset me te mira  .Vila ka siperfaqe totale 618m2 dhe siperfaqe 180m2 ndertimi .Eshte rikonstruktuar totalisht se fundmi dhe shitet totalisht e mobiluar me nje mobilim modern .Organizohet nga nje sallon me kuzhine te vecuar,tre dhoma gjumi dhe dy tualete .Perpara ndodhet pjesa e oborrit ku ndodhet nje tavoline bashke me divane ku mund te shijohet pamja .vila karakterizohet nga qetesia dhe ajri i paster .PER ME TEPER INFORMACIONE NA KONTAKTONI . 

Informacion

  • Referenca: MAS582
  • Sip. e brendshme:180 m2
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Dhomë Ndenje: 2
  • Lloji: Villa
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 362

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: