• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 1

Apartament 2+1 ne Shitje

Rruga e Kavajës
PËR SHITJE

270,000 €

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne rrugen e Kavajes.Apartamenti ka siperfaqe totale 190 m2 nga te cilat 110 m2 jane te brendshme dhe 80 m2 jane verande.Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe nje tualet.Pozicionohet ne katin e 11 dhe te fundit te nje pallati te mirembajtur dhe me ashensor.E vcanta e ketij apartamenti dhe ajo qe i jep vlere te shtuar eshte veranda me nje pamje fantastike dhe te hapur.Ndodhet ne nje nder zonat me te mira te Tiranes fare prane qendres se qytetit dhe institucioneve te ndyshme financiare dhe shteterore.Zona ofron fasilitete te shumta per nje jetese komode dhe cilesore.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ616
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 212

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: