• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 1
  • 93m2

APARTAMENT 2+1PER SHITJE TEK FUSHA E AVIACIONIT

Fusha e Aviacionit
PËR SHITJE

108,000 €

Përshkrim

Apartament 2+1 per shitje tek fusha e aviacionit.Organizohet nga nje dhome ndenje ,dy dhoma gjumi dhe nje tualet.Ndodhet ne katin e tete te nje pallati ne ndertim qe afatin e perfundimit e ka ne korrik .Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje .Per me shume informacione na kontaktoni .

Informacion

  • Referenca: MAS617
  • Sip. e brendshme:93 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 118

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: