• Dhoma Gjumi: 2
  • 100m2

Apartament per qira prane maternitetit te ri

Brryli
PËR QIRA

400 € /Muaj

Përshkrim

Apartament 2+1 per qira.  Pallati dhe apartamenti eshte i restauruar, me izolim termik. Apartamenti ka dyer dhe dritare te reja pvc-je me izolim termik dhe akustik, 3 kondicionere, 3 televizore dhe i arreduar.Apartamenti ka:- 2 dhoma gjumi-2 banjo me dritare- 2 korridore-2 ballkone guzhinen dhe soxhornon ne ambjent unik.Te gjitha ambjentet kane drite natyrale. Apartamenti eshte i lire nga data 10 qershor.- 

Informacion

  • Referenca: MAS623
  • Sip. e brendshme:100 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 3
  • Klikimet nga Website: 109

Kontakto Agjentin