• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 1

Apartament 2+1, Fusha e Aviacionit

Ish Fusha e Aviacionit Fusha e Aviacionit
PËR QIRA

440 € /Muaj

Përshkrim

Jepet me qira Apartament 2+1, me çmim 440 Euro, me sipërfaqe 73.2 m2, në katin e dytë të një pallati të ndërtuar vitet e fundit, me ashensor.Apartamenti është i organizuar me sallon ndenjjeje, kuzhinë, dy dhoma gjumi, tualet dhe një depo e vogël/dhomë tharjeje.Apartamenti është rikonstruktuar së fundi dhe e gjithë pjesa e mobiljeve janë duke u vendosur të reja.Për më shumë informacion ose vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ633
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 2
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 237

Kontakto Agjentin