• Dhoma Gjumi: 1
  • Tualete: 1
  • 58m2

Apartament 1+1 ne Shitje

Myslym Shyri
PËR SHITJE

83,000 €

Përshkrim

Apartament ne shitje te Myslym Shyri prane ish-Ekspozites.Me siperfaqe 57.7m² te certifikuara organizohet ne dhome gjumi, dhome ndenjeje,tualetet dhe koridor shperndares.I mobiluar dhe i sapo restauruar.Ne katin e dyte te nje pallati pa ashensor.Me hipoteke.Per me shume informacion na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ650
  • Sip. e brendshme:58 m2
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 2
  • Klikimet nga Website: 121

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: