• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 1
 • 88m2

Apartament 2+1 ne shitje

Pazari I ri
PËR SHITJE

150,000 €

Përshkrim

Shitet apartament prane Pazarit te Ri.Apartamenti ka siperfaqe 88 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje, aneks, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati egzistues gjashte katesh.Ka nje orjentim te mire jug - perendim me ndricim pergjate gjithe dites.Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nder zonat me te mira dhe te kerkuara te kryeqytetit.Pallati eshte i paisur me ashensor.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Informacion

 • Referenca: PAZ656
 • Sip. e brendshme:88 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 260

Komoditetet

 • Airport
 • Shopping Center

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: