• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2
  • 90m2

Apartament 2+1+1 - Kompleksi Dinamo

Komuna e Parisit - Kompleksi Dinamo
PËR SHITJE

176,500 €

Përshkrim

Shitet apartament me siperfaqe totale 103.78m2, tipologjia 2+1+2 prane Kompleksit Dinamo . Apartamenti ka nje superfaqe te brendshme prej 90.24m2 dhe organizohet ne nje korridor shperndares, nje sallon me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Ndodhet ne nje kompleks te ri te perfunduar ne vitin 2021 me punime teper cilesore te teknologjise se fundit. Apartamenti pozicionohet ne katin e 9 te nje godine 11 - kateshe,  me nje orientim te mire drejt Lindjes. Cmimi per m2 i apartamentit eshte 1700 euro. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone , mos hezitoni te na kontaktoni. 

Informacion

  • Referenca: PAZ659
  • Sip. e brendshme:90 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 9
  • Klikimet nga Website: 331

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: