• Dhoma Gjumi: 2
  • 104m2

APARTAMENT 2+1+VERANDE PER SHITJE TEK FRESKU

Fresku
PËR SHITJE

82,000 €

Përshkrim

Apartament 2+1 per shitje tek fresku .Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor ne katin e peste banim (te fundit ) .Organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen ne dy dhomat e gjumit ,sallonit dhe tualetit .Apartamenti sapo eshte investuar .Pallati eshte i veshur me sistem kapot qe ben qe apartamenti mos te kete lageshtire.PER ME TEPER INFORMACIONE NA KONTAKTONI .

Informacion

  • Referenca: MAS674
  • Sip. e brendshme:104 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 149

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: