• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2
  • 184m2

Shtepi tre kateshe ne shitje

Komuna e Parisit - Kompleksi Dinamo
PËR SHITJE

300,000 €

Përshkrim

Shitet shtepi tre kateshe prane Parkut Olimpik tek Komuna e Parisit.Shtepia ka siperfaqe trualli 75 m2 dhe siperfaqe ndertimi 184 m2.Shtepia eshte e organizuar ne tre kate, ku kati perdhe sherben si ambient biznesi.Kati i dyte dhe i trete kane organizim te njejte, me nje koridor qe ben shperndarjen ne nje dhome ndenje se bashku me ambjentin e gatimit, nje dhome gjumi dhe nje tualet.Godina eshte e pozicionuar buze rruges kryesore dhe me akses ne autostraden Tirane - Elbasan.Zona i ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese komode dhe cilesore.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ682
  • Sip. e brendshme:184 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 2
  • Klikimet nga Website: 159

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: