• Dhoma Gjumi: 7
  • Tualete: 3
  • 330m2

Vile individuale per Qira

Zonë Rurale
PËR QIRA

4,000 € /Muaj

Përshkrim

Jepet me qira vile individuale ne Mjull - Bathore ne zonen e Saukut.Vila ka siperfaqe trualli 1146 m2 dhe siperfaqe ndertese 330 m2 dhe organizohet ne tre kate.Kati pare organizohet ne nje dhome ndenje, nje ambient gatimi i vecuar, nje dhome gjumi dhe nje tualet.Kati i dyte organizohet ne nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi dhe nje tualet.Kati i trete organizohet ne tre dhoma gjumi dhe nje tualet.Vila ka nje oborr te mireorganizuar dhe hapsire parkimi perpara shtepise.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ696
  • Sip. e brendshme:330 m2
  • Dhoma Gjumi: 7
  • Tualetet: 3
  • Dhomë Ndenje: 2
  • Klikimet nga Website: 125

Kontakto Agjentin