• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2
  • 101m2

Apartament 2 + 1 + 2 - Rr Kavajes

Rruga e Kavajës
PËR SHITJE

241,900 €

Përshkrim

Shitet apartament i tipologjise 2+1+2 me siperfaqe 120.94m2Apartamenti ndodhet tek Rr Kavajes me orientim drejt Veriut dhe eshte ende ne ndertim e siper.Organizohet ne nje korridor qe ben shperndarjen ne sallon ndenje me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Kompleksi ofron kater kate parkim nentoke, nje kat dedikuar totalisht ambjenteve te biznesit me hapsira lehtesisht  te aksesueshme dhe hyrje te vecuara nga hyrjet e banimit.Kompleksi ofron hapsira te gjelbra, ambiente pushimi, park per femijet dhe fasilitet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni

Informacion

  • Referenca: PAZ702
  • Sip. e brendshme:101 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 348

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: