• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 3
  • 178m2

Duplex 3+2+3 - Farke

Zonë Rurale
PËR SHITJE

255,000 €

Përshkrim

Shitet dupleks me siperfaqe 210m² ne Farke, rruga Hamdi Garunja. Dupleksi organizohet ne dy kate ku perkatesisht kati i pare me siperfaqe 84.3m² organizohet ne nje sallon ndjenje, ambient gatimi, nje tualet, zyre dhe verande me siperfaqe 20m². Kati i dyte me siperfaqe 93.2m² organizohet ne tre dhoma gjumi, dy tualete , nje garderobe dhe ballkon te bollshem.Godina eshte ndertim i ri mes ajrit te paster dhe me punime teper cilesore : sistem kapot ; fasade e ventiluar ; hidraulike dhe elektrike . Prona ka nje orientim teper te mire drejt Jug - Lindje - Perendim. Punimet ne godine nuk jane perfunduar pasi preferohet te shitet ne kete faze me cmimin 255 000 euro.  Nese kerkesa e klientit eshte qe apartamenti te perfundoj nga pronari atehere do kemi nje ndryshim cmimi. Gjithashtu ne varesi te kerkeses mund te shitet edhe nje garazhd me nje cmim ekstra. Apartamenti mund te konvertohet edhe me nje apartament 1+1 ne zone te mire dhe diferencen e pageses cash. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ721
  • Sip. e brendshme:178 m2
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 3
  • Dhomë Ndenje: 2
  • Lloji: Duplex
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 405

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: