• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 1
  • 64m2

Apartament 2+1 - Tirana e re

Tirana e Re
PËR SHITJE

179,380 €

Përshkrim

Apartament  2 + 1 per shitje te Rr " Milto Tutulani' me sip 77.99m2Hapesira e brendeshme me siperfaqe totale 64.22 m2 , organizohet ne nje sallon me ambientin gatimit, dy dhoma gjumi, ballkon,dhe nje tualet . Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri te perfunduar se fundmi dhe ofron nje orientim te mire qe i mundeson drite nje pjese te dites.Ndodhet pak minuta nga parku i liqenit dhe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume detaje ose nje vizite ne prone,  ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni !

Informacion

  • Referenca: PAZ723
  • Sip. e brendshme:64 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 120

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: