• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2

Apartament 2+1+2 me Qera

Liqeni i Thatë
PËR QIRA

450 € /Muaj

Përshkrim

Apartament 2+1+2 me Qera te Liqeni Thate.Me siperfaqe 90m², organizohet ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenjeje, koridor shperndares,2 tualete dhe ballkon.Jepet bosh, i shtruar me parket, me kondicionere ne cdo dhome.Ndodhet ne pallat te ri me ashensor ne vijen e pare te ndertimeve te Liqenit te Thate.Zona ofron kushte shume te mira jetese.Qeraja 450euro, ne rast mobilimi jepet me cmim 700euro.Per me shume informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ724
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 3
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 267

Kontakto Agjentin