• Dhoma Gjumi: 1
  • Tualete: 2

Apartament 2+1 per shitje

Rruga e Bogdaneve
PËR SHITJE

226,000 €

Përshkrim

Apartament 2+1 per shitje, ne nje zone mjaft te mire, ndertim cilesor i koheve te fundit, me nje orientim lindje-jug- perendim dhe akses ne rruget kryesore te Tiranes.

Informacion

  • Referenca: MAS728
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 2
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 191

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: