• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2
  • 94m2

SHITET APARTAMENT 2+1+2, TEK SELVIA(PRANE ALDENT)

Rruga e Dibrës - Selvia
PËR SHITJE

168,000 €

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 ne qender te Tiranes,ne Rrugen e Dibres prane Selvise. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ie ri me ashensor dhe eshte ishtruar i gjithi me parket.  Apartamenti eshte i organizuar nga: soxhorno,dy dhoma gjumi te bollshme,dy tualete dhe dy ballkone. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te kerkuara dhe me te mira per nje jetese sa me komode. Apartamenti eshte i pershkueshem nga drita natyrale gjate dites.Per me shume informacion na kontaktoni. 

Informacion

  • Referenca: MAS732
  • Sip. e brendshme:94 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 94

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: