• Tualete: 1

Apartment for sale in Durres

Golem
PËR SHITJE

79,000 €

Përshkrim

Apartment for sale in Durres.The apartment is located in an apartment complex in Durres, Golem.Ka nje hapesire totale prej 100m2.Organizohet ne 1 dhome gjumi, 1 kuzhine/dhome ndenjeje, 2 ballkone dhe nje tualet.Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: BLL742
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 634

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: