• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2

Apartament 2+1+2 me qira tek RTSH

Liceu Artistik - RTSH
PËR QIRA

1,000 € /Muaj

Përshkrim

Apartament 2+1+2 me qira tek RTSH.Ka siperfaqe totale 112 m2 dhe organizohet ne:nje dhome ndenje+kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe nje verande.Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te mirembajtur, me dy ashensor.Eshte i pajisur me ajer te kondicionuar dhe ka te perfshira te gjitha pajisjet e nevojshme per banim.Ndodhet ne katin e fundit dhe ka pamje te lire.Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per banim e cila ofron siguri maksimale.Per me shume informacion ose vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: BLL749
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 113

Kontakto Agjentin