• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 3

Apartament 3+1+3 me qira ne Kompleksin Rezidencial "Touch of the Sun"

Sauk i Ri
PËR QIRA

1,400 € /Muaj

Përshkrim

Apartament 3+1+3 me qira ne Kompleksin Rezidencial "Touch of the Sun"

-Ka siperfaqe totale 303 m2 e cila ndahet ne 183 m2  banueshme dhe 120 m2  siperfaqja e verendes.
-Apartamenti organizohet ne: nje dhome ndenje, nje kuzhine te vecuar, tre dhoma gjumi, nje tualet, dy banjo, nje depo, nje oborr dhe nje verande.
-I gjithe apartamenti eshte i pajisur me ajer te kondicionuar dhe eshte i shtruar me parket.
-Tualeti dhe banjot jane te pajisur me hidrosanitaret me cilesore dhe gjithashtu me sistem ngrohje.
-Dhoma matrimorniale ka te vecuar nje garderobe dhe banjo personale.
-Ndodhet ne nje nga komplekset me te preferuara per banim i cili ofron siguri dhe jetese te qete.
-Brenda saj kompleksi ofron kende lojrash per femije, kinema, palester, pishine etj.
-Apartmenti ka mobilim modern dhe orientohet jug-perendim-veri.
-Kompleksi ka sistem sigurie shume te larte dhe vezhgohet nga kamerat 24/7.
-Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi.

Per me shume informacion ose vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: BLL751
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 3
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 239
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin