• Dhoma Gjumi: 1
  • Tualete: 1

Apartament 1+1 ne Shitje

Fresku
PËR SHITJE

50,000 €

Përshkrim

Apartament 82m² ne Shitje.Apartamenti organizohet ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenjeje,koridor shperndares,1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te vitit 2012 me ashensor.Ndodhet ne rruge kryesore prane restorant Qesaraka.Zone qe te ofron mundesi parkimi dhe prane institucioneve shteterore.Ne proces hipotekimi.Per me shume informacion na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ752
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 4
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 251

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: