• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 3
  • 245m2

VILE PER QIRA NE NJE KOMPLEKS BANIMI

Tegu
PËR QIRA

3,000 € /Muaj

Përshkrim

Vile per qira ne nje kompleks banimi fare prane Teg. Ne katin e pare eshte salloni+guzina dhe nje tualet, ne katin e dyte jane 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete, me dalje ne ballkon. Ne katin -1 eshte garazhdi dhe nje dhome e madhe qe perdoret si garderobe. Vila eshte e disponueshme nga data 10 qershor. Na kontaktoni per nje vizite ne prone.

Informacion

  • Referenca: MAS758
  • Sip. e brendshme:245 m2
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 3
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Villa
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 244

Kontakto Agjentin