• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 2
  • 130m2

APARTAMENT 3+1+2 ME QIRA TEK RRUGA E ELBASANIT

Rruga e Elbasanit
PËR QIRA

650 € /Muaj

Përshkrim

Apartament 3+1+2 me qira tek rruga e elbasanit.Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri me ashensor .Organizohet nga salloni me dalje ne ballkon dhe me kuzhin te vecuar , tre dhoma gjumi ku secila ka dalje ne ballkon dhe dy tualete .Ofrohet totalisht i mobiluar .Pallati eshte i ri dhe i mireadministruar. Ndodhet shume prane rruges kryesore .PER ME TEPER INFORMACIONE NA KONTAKTONI .

Informacion

  • Referenca: MAS776
  • Sip. e brendshme:130 m2
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 2
  • Klikimet nga Website: 130

Kontakto Agjentin