• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 1

Apartament per shitje 3 + 1 tek Ruga "E kavajes ".

Rruga e Kavajes Qendër
PËR SHITJE

266,000 €

Përshkrim

Apartament per shitje 3 + 1 tek Ruga "E kavajes ".Apartamenti ka nje siperfaqe prej 190 m2 e organisur ne dhome ndenje + ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.Ndodhet ne nje zone me frekuentim te larte, te qete dhe me te gjitha fasilitetet prane.Ka orientim Veri - Perendim  , e cila i mundeson apartamentit drite natyrale per pjesen me te madhe te dites.Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ786
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 6
  • Klikimet nga Website: 160

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: