• Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • 150m2

APARTAMENT 3+1 I MOBILUAR NE NJE KOMPLEKS BANIMI

Tegu
PËR QIRA

1,400 € /Muaj

Përshkrim

Apartament 3+1 me qira, ne nje kompleks banimi, prane Teg. I mobiluar mjaft kendshem. Ne dispozicion te apartamentit, eshte dhe nje garazhd. Na kontaktoni per nje vizite ne prone.

Informacion

 • Referenca: MAS806
 • Sip. e brendshme:150 m2
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 3
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 250

Kontakto Agjentin