• Dhoma Gjumi: 2

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA NE MYSLYM SHYR

Myslym Shyri
PËR QIRA

500 € /Muaj

Përshkrim

Jepet apartament 2+1 me qira ne Myslym Shyr . Apartamenti organizohet nga dhoma e ndenjes,kuzhine te vecuar , korridori i cili ben shperndarjen ne dy dhoma gjumi dhe nje tualet , Ndodhet ne katin e 3 te nje pallatati ekzistues.Apartamenti lirohet me date 1 qershor.Per me shume informacione na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: MAS830
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 3
  • Klikimet nga Website: 88

Kontakto Agjentin