• Dhoma Gjumi: 1
  • Tualete: 1

Apartament 1+1 - Arlis 21

21 Dhjetori
PËR QIRA

450 € /Muaj

Përshkrim

Jepet me qira apartament 1+1 tek kompleksi " Arlis 21 " Apartamenti ka nje siperfaqe prej 72m2 totale dhe organizohet nje korridor qe ben shperndarjen ne nje sallon ndenje , nje dhome gjumi dhe nje tualet dhe ballkon. Eshte pjese e nje kompleksi te ri te ndertuar ne vitin 2021 me materiale dhe teknologjine e fundit. Ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme ne zone per nje jetese komode.Apartamenti ndodhet ne katin e dyte me nje orientim te mire drejt Jug - Lindje e cila i mundeson prones drite dhe ngrohtesi.Apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe ofrohet me vleren  450 euro /muaj i pamobiluar. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ838
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 2
  • Klikimet nga Website: 172

Kontakto Agjentin