• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2

Apartament 2+1+2 - Golem

Golem
PËR SHITJE

85,000 €

Përshkrim

Shiten dy apartamente me tipologji dhe siperfaqe te njejte prane zones Golemit. Organizohet ne nje sallon ndenje me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi , dy tualete dhe ballkon. Apartamentet ndodhen ne nje pallat te ri me pamje nga deti. Shiten pjeserisht te mobiluar sic jane prezantuar ne foto dhe jane te pabanuar me pare. Zona eshte mjaft e kerkuar per turistet dhe apartamentet mund te shfrytezohen per sezonin e veres si shtepi pushimi ose Airbnb. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ857
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 157

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: