• Dhoma Gjumi: 5
  • Tualete: 5
  • 491m2

Vile 4 kateshe me qira tek Kodra e Diellit

Rezidenca Kodra e Diellit
PËR QIRA

3,000 € /Muaj

Përshkrim

Vile 4 kateshe me qira tek Kodra e Diellit ne mes te ajrit te paster. Vila ka nje siperfaqe prej 491m2 dhe organizohet ne dy sallone ndenje, pese dhoma gjumi, nje ambient gatimi , nje lavanderi, nje garderobe, nje dhome jacuzzi, pese tualete qe shperndahen disa brenda ne dhomat matrimoniale te gjumit dhe disa ne korridore. Ofron gjithashtu 3 veranda ku disa prej tyre kane lidhje direkt me disa ambiente. Ofron dy poste parkimi, pishine, oxhak dhe sistem sigurie me kamera. Vila ofrohet gjysem e mobiluar dhe cmimi nuk pershin takstat. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni. 

Informacion

  • Referenca: PAZ870
  • Sip. e brendshme:491 m2
  • Dhoma Gjumi: 5
  • Tualetet: 5
  • Dhomë Ndenje: 2
  • Klikimet nga Website: 134

Komoditetet

  • View to Lake

Kontakto Agjentin