• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 2
  • 175m2

Duplexe per shitje - Kopshti Botanik

Kopshti Botanik
PËR SHITJE

276,000 €

Përshkrim

Kompleksi është një ndertim i ri, i pozicionuar në jug të qytetit të Tiranës, në një prej zonave me te mira prane Kopshtit Botanik. Kjo zonë po zhvillohet me hapa të shpejtë, sidomos vitet e fundit, si një zonë rezidenciale me të gjitha facilitetet dhe shërbimet që shoqërojnë qëndrat e banuara.Kompleksi ofron duplexe per shitje me 1200 euro / m2, me orientim Lindje - Perendim e cila mundeson drite natyrale pjesen me te madhe te dites. Duplexi i pare ka nje siperfaqe 175.3m2 + 55m2 verande dhe duplexi i dyte ka nje siperfaqe 177.8m2 + 56.7m2 verande.Hapesira organizohet ne nje dhome ndenje , nje ambient gatimi, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete.Ndertimi eshte i realizuar me teknologjite e reja dhe moderne duke ofruar shtresa hidro- izoluese, rifinitura , mure solide qe ndajne apartamentet midis tyre dhe me ambientet e perbashketa.  Kompleksi ofron hapsira te gjelbra, sheshe, trotuare, ndriçim te jashtëm, ambjente qetesie dhe hapësira shërbimi për bar, kafe, restorant, etj.Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ881
  • Sip. e brendshme:175 m2
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Duplex
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 476

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: