Shiten Apartamente 1 + 1 - Prane Kopshtit Botanik

Kopshti Botanik
PËR SHITJE

62,000 €

Përshkrim

Kompleksi është një ndertim i ri, i pozicionuar në jug të qytetit të Tiranës, në një prej zonave me te mira prane Kopshtit Botanik. Kjo zonë po zhvillohet me hapa të shpejtë, sidomos vitet e fundit, si një zonë rezidenciale me të gjitha facilitetet dhe shërbimet që shoqërojnë qëndrat e banuara.Kompleksi ofron apartamente per shitje, me orientim Lindje - Perendim e cila mundeson drite natyrale pjesen me te madhe te dites. Apartamentet jane te tipologjse 1+1 me siperfaqe te ndryshme, me cmime nga 850euro/m2- 950euro/m 2Ndertimi eshte i realizuar me teknologjite e reja dhe moderne duke ofruar shtresa hidro- izoluese, rifinitura , mure solide qe ndajne apartamentet midis tyre dhe me ambientet e perbashketa.  Kompleksi ofron hapsira te gjelbra, sheshe, trotuare, ndriçim te jashtëm, ambjente qetesie dhe hapësira shërbimi për bar, kafe, restorant, etj.Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ906
  • Klikimet nga Website: 167

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: