• Dhoma Gjumi: 1
  • Tualete: 1
  • 58m2

Apartament 1+1 ne shitje

Porcelan - Oxhaku
PËR SHITJE

83,000 €

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 tek Oxhaku, ne nje nga komplekset me te reja ne zone. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te godines dhe ka orientim JUG dhe perendim. Ambienti ndodhet tek kullat e perfunduara dhe eshte gati per banim, ambienti eshte i shtruar me parket si dhe i pajisur me kondicioner inverter. Kompleksi ofron nje sere facilitetesh duke e bere jetesen shume me komode!

Informacion

  • Referenca: MAS946
  • Sip. e brendshme:58 m2
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 7
  • Klikimet nga Website: 128

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: