• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 2
  • 196m2

Apartament 3+1 per qira

Tegu
PËR QIRA

1,300 € /Muaj

Përshkrim

Jepet apartament 3+1 per qira prane Tegut, ne nje kompleks banimi. Apartamenti eshte i mobiluar mjaft kendshem, ka 2 veranda, dhe 2 parkime. Na kontaktoni per nje vizite ne prone.

Informacion

  • Referenca: MAS977
  • Sip. e brendshme:196 m2
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 3
  • Klikimet nga Website: 88

Kontakto Agjentin