• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 2
  • 100m2

Apartament 3+1+2 - Qendra Turdiu

Fusha e Aviacionit
PËR SHITJE

105,000 €

Përshkrim

Apartamenti eshte i pozicionuar prane fushes se aviacionit, tek kompleksi Turdiu.Ndodhet ne nje godine ne ndertim e siper qe  pritet te perfundoje ne vitin 2023.Apartamenti disponon: • Sallonin e Ndenjes + Ambjenti i gatimit • 3 Dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkon • Korridor Shperndares.Ka nje siperfaqe totale 115.4m2 ku sip te perbashket 15.3m2 dhe siperfaqe te brendshme 100.1m2.Zona ka marre nje zhvillim te madh kohet e fundit dhe ofron godina rezidenciale me te gjitha fasilitete e nevojshme prane.Apartamenti ka nje orientim te mire drejt Veriut - Lindjes - Perendimit. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ982
  • Sip. e brendshme:100 m2
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 349

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: